KONKURS Kolorowa Przestrzeń- ręcznie malowane koszulki na zamówienie

Niedawno napisałam post o zmianie pielęgnacji, w którym wyjaśniam dlaczego wolę produkty naturalne od tych sztucznie wyprodukowanych w laboratorium. Jeśli lubicie takie wpisy, dajcie znać w komentarzach, to dla mnie duża wskazówka. Dzisiaj chciałabym poruszyć temat ubrań oraz ogłosić pierwszy w historii bloga konkurs!

 

Zauważyłam, że w brew pozorom zakupy stały się trudniejsze niż były jeszcze kilka lat temu. W ostatnim miesiącu musiałam się przeprowadzić, co zmusiło mnie do zrobienia porządków w szafie. Właściwie nie porządków, a solidnej segregacji. Okazało się, że większości ubrań nie mam ochoty zabierać, a co dopiero zmuszać się do jej noszenia.

 

Oddałam je i nie planuję zakupu nowych. Mam wrażenie, że prawdziwe tkaniny dawno odeszły w zapomnienie, obecnie nosimy szmatki, które po kilku praniach zmieniają swój kolor, kształt albo robią się przezroczyste. Do tego panuje trend kupowania ubrań co sezon, zwłaszcza w okresie przecen. Faktycznie możemy znaleźć coś w okazyjnej cenie, ale nie rozumiem kupowania ubrań, które nie do końca nam pasują, ale są tanie, dlatego zakładamy je kilka razy, po czym wyrzucamy.

 

Właśnie dlatego zakupy są trudniejsze, niż były jeszcze kilka lat temu. Obecnie znalezienie dobrego gatunku ubrań w korzystnej cenie wymaga wiele trudu. Poza tym istnieje wiele innych czynników, przez które nasze zakupy nie zawszą okazują się udane. Przekonują mnie zasady minimalizmu, więc wprowadziłam je również do swojej garderoby, jak to zrobić pisze wszystkim znana StyleDigger.

 

Pozostając w temacie ubrań chciałabym polecić Wam bardzo ciekawą olsztyńską firmę robiącą ręcznie malowane koszulki na zamówienie. Na stronie Kolorowej Przestrzeni możecie znaleźć gotowe wzory, które w większości powstały na indywidualne życzenie klientów. Jeśli jesteście kreatywni i zależy Wam na oryginalności, nic prostszego, wystarczy się z nimi skontaktować. Wszelkie wzory wykonywane są na koszulkach Fruit of the Loom lub Stedman. Dużym plusem jest możliwość dostarczenia własnego materiału, do którego mamy pewność co do gatunku.

 

Muszę przyznać, że miałam pewne obawy. Dla osoby która przykłada wielką uwagę do detali, ręczne malowanie kojarzyło mi się z krzywymi liniami i zaciekami. Ku mojemu zdziwieniu koszulki przypominają produkt fabryczny, wykonane są z ogromną precyzją. Na pochwałę zasługuje również podejście do klienta, wymyślony przeze mnie projekt był dopracowywany dopóki nie doszliśmy do perfekcji, wszystko mogłam kontrolować dzięki wysyłanym wizualizacją.

 

 

To dobry pomysł na koszulki z przymrużeniem oka. Sprawdzą się jako prezent dla rodziców lub dziadków, dla których przez lata daliśmy już chyba wszystko. Zachęcam Was do śledzenia kolorowej przestrzeni na Facebooku, a teraz czas na konkurs!

Zasady rozdania:

Wraz z Kolorową Przestrzenią chciałabym przekazać Wam jedną koszulkę w dowolnie wybranym rozmiarze i wzorze dostępną na stronie kolorowa-przestrzen.graffito.pl.

Jeśli chcesz wziąć udział w rozdaniu, to wystarczy, że:
– polubisz profil konfettitime na Facebooku,
– publicznie udostępnisz post konkursowy na swojej tablicy na Facebooku,
– pod postem wkleisz link z dowolnie wybranym wzorem i rozmiarem koszulki ze strony kolorowa-przestrzen.graffito.pl.

Rozdanie trwa od 12.07.2015 r. do 26.07.2015 r. (do północy).
Na adres laureata czekam 3 dni od dnia ogłoszenia wyników.
Zgłaszając chęć udziału w rozdaniu przyjmujesz warunki Regulaminu i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).Nagrodę wysyłam tylko na terenie Polski.

Życzę wszystkim powodzenia!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply