Letni przewodnik zakupowy – letnia sukienka

Odkąd zaczęłam pracować nad swoją sylwetką i schudłam prawie 10kg, znacznie uszczupliła się moja garderoba. Część ubrań czeka na zwężenie, a części się pozbyłam. To co zostało tworzy idealny, minimalistyczny porządek. W zeszłe lato przeciągałam kupno kilku ubrań i na dzień dzisiejszy brakuje mi 3 rzeczy: sukienki, sandałów i torebki.

W poszukiwaniu sukienki przejrzałam niezliczoną ilość sklepów i dzięki temu wpadłam na pomysł stworzenia letniego poradnika zakupowego. Przy wyborze ubrań staram się stawiać na jakoś, a za dobrą jakością zwykle idzie wysoka cena (pomijając wyjątki, jakimi są second handy). Wolę kupić jedną porządną sukienkę, niż torbę ubrań kiepskiej jakości. Wybieram rzeczy, w których czuję się w 100% sobą. Lubię proste i klastyczne wzory, niekoniecznie takie, które są teraz modne.

Od dawna poluję na letnią sukienkę w jasnym kolorze. Jasne ubrania wyglądają elegancko i schludnie, podkreślają kobiecą urodę, a detale w postaci białej koronki wręcz dodają anielskości. Sukienka musi być jak najbardziej uniwersalna, nadawać się zarówno na co dzień do pracy jak i na bardziej oficjalne okazje. Odpadają duże dekolty i wycięcia na plecach. Na pewno biała sukienka nie przyda się na uroczystości weselne, ten kolor jest zarezerwowany wyłącznie dla panny młodej.

Poniżej kilka propozycji letnich sukienek. W większości to rzeczy ponadczasowe i w miarę uniwersalne, choć oczywiście są odzwierciedleniem mojego gustu i estetyki.

Letni-przewodnik-zakupowy

  1. Femestage, 229zł 159,90zł (Newsletter 20% rabatu)
  2. Femestage, 299zł 208,90zł (Newsletter 20% rabatu)

 

Letni-przewodnik-zakupowy

3. Orsay, 159,99zł (Bon powitalny 20zł)
4. Orsay, 119,99zł 100zł (Bon powitalny 20zł)

 

Letni-przewodnik-zakupowy

5. Zalando, Wallis, 299zł 239,20zł (Newsletter 10%)
6. Zalando, Morgan, 255zł 207,35zł (Newsletter 10%)
7. Zalando, Wallis, 289zł 231,20zł (Newsletter 10%)

 

Letni-przewodnik-zakupowy

8. H&M 129,90zł (Newsletter 10% rabatu)
9. Quiosque 219,99zł (Newsletter 5% rabatu)

Zachęcam do mierzenia sukienek na żywo, z doświadczenia wiem, że często różnią się od tych prezentowanych na zdjęciach. Życzę udanych zakupów. Jeśli macie ochotę i uznacie, że ten przewodnik może się przydać mamom, siostrom lub przyjaciółkom, puśćcie go w świat. Wkrótce kolejna część poradnika z sandałami na lato.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress