Plany na wakacje 2015

konfettitime

Zainspirowana wpisem u Ladyaggu, postanowiłam ułożyć własną listę planów na nadchodzące wakacje. Jestem mistrzem planowania, po części to również mój zawód, dlatego kiedy tylko mogę staram się jak najlepiej zorganizować swój czas. To udowodnione naukowo, że rzeczy, które zapiszemy, niepotrzebnie nie zajmują nam głowy, a my myślimy i pracujemy szybciej. Czas podzielić się z Wami planami na najbliższe miesiące.

 

1. Pierwsza poważna praca
To mój priorytet, nie tylko na zbliżające się wakacje, ale na dłuższy okres czasu. Znalezienie satysfakcjonującej pracy wiążę się z dużym stresem, dlatego trzymajcie kciuki, bo wszystko stoi na dobrej drodze.

 

2. Regularność
Na jednym z wpisów na facebooku wspominałam, że od początku prowadzenia bloga nie mogę nauczyć się regularności. Nie chcę publikować nieprzemyślanych wpisów, które nie wnoszą nic przydatnego. Z reguły jestem skrupulatna dlatego przeszkadzają mi takie przerwy, mam plan jak to zmienić, dlatego od dziś wpisy będą ukazywać się dwa razy w tygodniu.

 

3. Poprawa kondycji
Nigdy nie miałam problemów z kondycją… chyba, że za oknem panował siarczysty mróz. Jeśli chodzi o uprawianie sportów zimą, jestem totalnym leniem, zimuję razem z niedźwiedziami i budzę się dopiero na wiosnę. W tamtym roku zaczęłam swoją przygodę z bieganiem. Jeśli chcielibyście zacząć, ale brakuje Wam motywacji i nie wiecie jaki plan wybrać, zapraszam do wpisu, w którym udzielam kilku rad. Tegoroczną wiosnę zaczęłam od skakanki, ale znów wracam do biegania.

 

4. Powrót do starych nawyków żywieniowych
Ostatnie dni sprawiły, że nie miałam głowy do gotowania. Częściej sięgałam po gotowe dania. Wystarczy kilka dni, żeby przekonać się jak dieta wpływa na nasz wygląd i samopoczucie. Dla osób, które zastanawiają się nad radykalną zmianą nawyków żywieniowych polecam książki B. Pawlikowskiej. Pora wrócić do kasz, zbóż, warzyw i owoców.

 

5. Zmiana pielęgnacji
Jak wspominałam we wcześniejszych wpisach jestem w trakcie zmiany pielęgnacji. Większość producentów stara się, aby ich produkt był tani, łatwo dostępny i podatny na zepsucia, a to najłatwiej uzyskać w laboratoriach. Mając do wyboru kosmetyki sztucznie wyprodukowane w laboratorium, a tym co daje nam natura, zawsze wybiorę to drugie. Dlatego do recenzji zużytych produktów będę dodawała informacje o produktach naturalnych, którymi je zastąpię.

 

You Might Also Like

 • Oj mam podobne plany i też zrobiłam taką listę. Życzę powodzenia w jej spełnianiu!

 • annakolodynska

  Dobrze jest mieć plany i napisać je – wtedy mamy większą mobilizację do działania. Trzymam kciuki aby się udało je zrealizować!
  kolodynska.pl

 • Masz bardzo śliczne włosy :) Zawsze chciałam takie mieć!
  Nie ma co pisać na siłę, bo blog to nasza przyjemność a nie obowiązek :)

  • Dziękuję, jestem dokładnie tego samego zdania :)

 • Paulina Zienkiewicz

  Mam wielką nadzieję, że uda Ci się zrobić to wszystko, co sobie zaplanowałaś i te wakacje będziesz wspominać jeszcze długo :)

  • Ja też mam taką nadzieję, a na wakacje zapraszamy do siebie, będziemy je długo wspominać :)

 • Babka sobie żyła

  Życzę, żeby wszystkie plany udało się Tobie wprowadzić w życie i zrealizować :) Trzymam kciuki!
  PS Pięknie wyglądasz – młoda i promienna ;)

  • Dziękuję, promienny wygląd to zasługa sprzyjającej pogody :)

 • I ja muszę w końcu wcielić w życie poprawę kondycji – przyda się! :D

 • ja akurat wolę biegać zimą. lepiej się oddycha, a dodatkowo wzmacnia się odporność :)
  trzymam kciuki za to, byś znalazła pracę, która będzie cię satysfakcjonować, nie tylko męczyć :)

  • Dziękuję, znalezienie takiej pracy to nie lada wyzwanie :)

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress